Odchod ze třídy

17. března 2013 v 22:02 | jana |  Když je nuda
Dneska když jsem myla nádobí napadla mě taková zvláštní věc: co kdybych musela najednou odejít z naší třídy? Bylo by to dobře nebo špatně? A co bych svým spolužákům vlastně řekla? No nejspíš nic, ale co bych si pomyslela?

V naší třídě je diskriminace. Nebo tak se to asi nazvat nedá, protože si za to vlastně můžu sama (viz první a druhá třída)... Ale změnila jsem se! Jenže to už teď nikoho nezajímá. Až do šesté třídy jsem měla ve třídě jen jednoho kamaráda. Jmenuje se Michal Slepička. Byl také mimo partu. Kolovaly okolo nás různé fámy, třeba že spolu chodíme a tak, ale byl to opravdu jen kamarád..
Šestá trída pro mě byla obrovská změna. Nejen ve škole, ale i v životě. Na konci prázdnin mi umřela maminka. Do školy přišli tři nový spolužáci z Olešný. Mezi nima jsem měla jednu kamarádku a díky ní se semnou začala bavit i Míša D.
Ale teď už je zase "všechno při starém". Nikdo ze třídy se semnou nebaví. Ani Martina a nejspíš ani Míša. Jediný kamarád mi ve třídě zůstal. Michal.
Ostatní nechci urazit, ale ti řeknou jen "ahoj" a přijdou jen když chtějí, abych jim dala opsat úkol..

Původně neměl o mém blogu nikdo ze třídy vědět, ale rozhodla jsem že ho ukážu na FB. Kdo z mé třídy to dočetl až sem, tak děkuju a aspoň víte, co si o naší třídě myslím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady? :)

jj
ale jo
nn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama